Używane samochody z finansowaniem jak abonament

W sytuacji kiedy nie każdego stać na nowy samochód można skorzystać z używanych samochodów na abonament. Jest to opcja, która pozwala na posiadanie samochodu bez wkładu własnego. W internecie jest wiele firm, które oferują takie usługi, a jedną z nich jest Autonomiauzywane.pl. Na stronie obejrzeć można dostępne samochody i samodzielnie wpisać parametry auta, jakie nas interesuje.

Czym jest auto jak abonament?

Leasing jak abonament to długoterminowy i odpłatny sposób na użytkowanie samochodu, na czas określony w umowie. Opłata uiszczana co miesiąc może wynosić mniej niż rata kredytu oraz leasingu klasycznego. Strona Autonomiauzywane.pl oferuje auta używane, a klient sam może wybrać markę, rocznik, przebieg samochodu i wiele innych parametrów. Decydując się na auta używane w leasingu jak abonament, klient nie musi martwić się o opłacenie ubezpieczenia, przeprowadzenie badania technicznego lub wymianie opon. Jeśli wypożyczone auto ulegnie wypadkowi, wówczas to wypożyczalnia reguluje koszty związane z jego naprawą. Po skończeniu się umowy klient może, ale nie musi kupować auta na własność i ma prawo do wypożyczenia innego samochodu na kolejny okres.

Kto może skorzystać z leasingu jak abonament?

Z używanego samochodu z finansowaniem jak abonament skorzystać mogą wszyscy. Leasing czy kredyt  abonament może być podpisany na okres nawet 24 miesięcy, co nie generuje dużych kosztów i jest idealny dla osób mających mały budżet. Leasing jak abonament często bywa tańszy niż leasing klasyczny lub kredyt, ponieważ użytkownik opłaca tylko utratę wartości samochodu w czasie okresu umowy. Leasing jak abonament jest dobrą ofertą dla, – kierowców lubiących nowości motoryzacyjne – – osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą – często przedsiębiorcy decydują się na leasing używanego samochodu lepszej klasy, aby podczas wyjazdów służbowych zrobić dobre wrażenie na kontrahentach, – świeżo upieczonym kierowcom ,, – kierowcom, którzy potrzebują sprawdzonego modelu auta. Auta używane z Autonomiauzywane.pl mają pełną dokumentację i klient ma pewność, że samochód został sprawdzony  i nie musi wydawać pieniędzy na rzeczoznawcę tak jak w przypadku kupna samochodu od osoby prywatnej.

Redakcja przekaz-jpk.pl