Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś

Używane samochody z finansowaniem jak abonament

20 czerwca 2022 auta używane


W sytuacji kiedy nie każdego stać na nowy samochód można skorzystać z używanych samochodów na abonament. Jest to opcja, która pozwala na posiadanie samochodu bez wkładu własnego. W internecie jest wiele firm, które oferują takie usługi, a jedną z nich jest Autonomiauzywane.pl. Na stronie obejrzeć można dostępne samochody i samodzielnie wpisać parametry auta, jakie nas interesuje.

Czym jest auto jak abonament?

Leasing jak abonament to długoterminowy i odpłatny sposób na użytkowanie samochodu, na czas określony w umowie. Opłata uiszczana co miesiąc może wynosić mniej niż rata kredytu oraz leasingu klasycznego. Strona Autonomiauzywane.pl oferuje auta używane, a klient sam może wybrać markę, rocznik, przebieg samochodu i wiele innych parametrów. Decydując się na auta używane w leasingu jak abonament, klient nie musi martwić się o opłacenie ubezpieczenia, przeprowadzenie badania technicznego lub wymianie opon. Jeśli wypożyczone auto ulegnie wypadkowi, wówczas to wypożyczalnia reguluje koszty związane z jego naprawą. Po skończeniu się umowy klient może, ale nie musi kupować auta na własność i ma prawo do wypożyczenia innego samochodu na kolejny okres.

Kto może skorzystać z leasingu jak abonament?

Z używanego samochodu z finansowaniem jak abonament skorzystać mogą wszyscy. Leasing czy kredyt  abonament może być podpisany na okres nawet 24 miesięcy, co nie generuje dużych kosztów i jest idealny dla osób mających mały budżet. Leasing jak abonament często bywa tańszy niż leasing klasyczny lub kredyt, ponieważ użytkownik opłaca tylko utratę wartości samochodu w czasie okresu umowy. Leasing jak abonament jest dobrą ofertą dla, – kierowców lubiących nowości motoryzacyjne – – osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą – często przedsiębiorcy decydują się na leasing używanego samochodu lepszej klasy, aby podczas wyjazdów służbowych zrobić dobre wrażenie na kontrahentach, – świeżo upieczonym kierowcom ,, – kierowcom, którzy potrzebują sprawdzonego modelu auta. Auta używane z Autonomiauzywane.pl mają pełną dokumentację i klient ma pewność, że samochód został sprawdzony  i nie musi wydawać pieniędzy na rzeczoznawcę tak jak w przypadku kupna samochodu od osoby prywatnej.

Redakcja przekaz-jpk.pl

Redaktorzy przekaz-jpk.pl to specjaliści z różnych dziedzin, którzy posiadają bogate doświadczenie zawodowe i akademickie. Regularnie aktualizują swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i śledzenie najnowszych trendów, aby zapewnić, że nasze treści są nie tylko rzetelne, ale także aktualne i użyteczne. Nasze artykuły są starannie przygotowywane, aby dostarczyć czytelnikom kompleksowych i wyczerpujących informacji. Dbamy o to, aby każdy tekst był merytorycznie poprawny i pomocny, niezależnie od tego, czy dotyczy zarządzania finansami osobistymi, strategii biznesowych, nowych produktów bankowych czy metod rozwoju osobistego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

polisa na życie
auta używane
VW FS

Jesteś zainteresowany reklamą?